FAT, 2 st och VASER, 2 st, "Argenta", stengods, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

221846. FAT, 2 st och VASER, 2 st, "Argenta", stengods, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Höjd ca. 4-30 cm.

Osignerade och ostämplade. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 4-30 cm.

Antal besök: 843