SKÅLAR, 2 st. Nils Landberg, Orrefors, 1960-tal.

221836. SKÅLAR, 2 st. Nils Landberg, Orrefors, 1960-tal.

Signerade Orrefors N 3538/838 samt Orrefors N 3538/
Längd 15, höjd 6,5 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 15, höjd 6,5 cm.

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 872