VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, Gust. Becker Stockholm, 1900-tal.

221821. VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, Gust. Becker Stockholm, 1900-tal.

Pendel finns, höjd ca 63 cm.

Slitage, dekorskador, urtavla med färgavfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel finns, höjd ca 63 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 890