FIGURER, 2 st, snidat lindträ, Tälj Birger, Ljungsbro, signerade och daterade 97.

221789. FIGURER, 2 st, snidat lindträ, Tälj Birger, Ljungsbro, signerade och daterade 97.

Hundar, längd ca. 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hundar, längd ca. 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 802