GLASSERVIS, 36 delar, GPI AB Kosta, 1950-tal.

221770. GLASSERVIS, 36 delar, GPI AB Kosta, 1950-tal.

Slipad och etsad dekor. Etikettmärkta.
12 ölglas.
12 vinglas.
12 likörglas.
Höjd 6-14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 ölglas.
12 vinglas.
12 likörglas.
Höjd 6-14 cm.

Bruksslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 7 670