BROSCH 14k guld med diamant om ca 0,05ct samt RING, 18k guld, 1900-tal.

221767. BROSCH 14k guld med diamant om ca 0,05ct samt RING, 18k guld, 1900-tal.

Brosch 14k guld med diamant om ca 0,05ct, stämplad 14k, längd ca 5 cm. Vikt ca 2,1 gram.
Ring 18k guld, ostämplad, ringstorlek ca 17. Vikt ca 2,1 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 769