BÖCKER och HÄFTEN, 15 st, konst och konsthantverk.

221750. BÖCKER och HÄFTEN, 15 st, konst och konsthantverk.

"Moderna möbler Design under 150 år", HF Ullmann.
"Nordiskt 60-tal".
"Jugend", Gabriele Fahr-Becker.
"Art Deco Masterpieces", Derek Ostergard.
"The Art of Louis Comfort Tiffany", Tessa Paul.
"Rörstrand", Nyström & Brunius.
"1900-talets design" Judith Miller med flera.

Bruksslitage. Sidor ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Nordiskt 60-tal".

Antal besök: 460