TADEUSZ KAMASA. Olja på duk, "Polsk flicka i allmogedräkt", signerad T. Kamasa.

221711. TADEUSZ KAMASA. Olja på duk, "Polsk flicka i allmogedräkt", signerad T. Kamasa.

Tadeusz KAMASA (1924-2003).
64x53 cm.

Förekomst av smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tadeusz KAMASA (1924-2003).
64x53 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 870