KÖKSSOFFA, furu, bäddbar, utdragbar underdel, 1900-tal.

221557. KÖKSSOFFA, furu, bäddbar, utdragbar underdel, 1900-tal.

Höjd 82 cm.
Längd 190 cm.
Bredd 54 cm.

Lite slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 82 cm.
Längd 190 cm.
Bredd 54 cm.

Lite slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 458