KONTORSSTOL, Design Karl Erik Ekselius, JOC Möbel Vetlanda.

221440. KONTORSSTOL, Design Karl Erik Ekselius, JOC Möbel Vetlanda.

Svart skinnklädsel.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart skinnklädsel.

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 6 096