GOLVLAMPOR 2 st, varav en märkt Keak, 1900-tal.

22141. GOLVLAMPOR 2 st, varav en märkt Keak, 1900-tal.

Höjd 126 respektive 110 cm.

SLitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 126 respektive 110 cm.

SLitage.

Antal besök: 1 751