LUTA, Alfred Brock Stockholm, numrerad nr 264, daterad 1912.

22140. LUTA, Alfred Brock Stockholm, numrerad nr 264, daterad 1912.

Av instrumentmakare Alfred Brock Stockholm.
Ettikettmärkt nr 264, år 1912, Alfred Brock fick 1:a pris och guldmedalj i Västerås 1908.

Spricka, fästet på stämskruv lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 035