HANS AGNE JAKOBSSON. Bordslampa, mässing 1900-talets andra hälft.

221408. HANS AGNE JAKOBSSON. Bordslampa, mässing 1900-talets andra hälft.

För en lampa
Höjd 61 cm.

Ej funktionstestad, ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

För en lampa
Höjd 61 cm.

Antal besök: 1 139