VÄGGPLÅTAR i mässing, ett par, 1900-tal.

221402. VÄGGPLÅTAR i mässing, ett par, 1900-tal.

Avlång plåt med krönande reflektor. Geometrisk dekor.
Höjd 32 cm.
Bredd 14,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.
Bredd 14,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 116