KAFFEBEHÅLLARE, glas och metall, 1900-talets första hälft.

221399. KAFFEBEHÅLLARE, glas och metall, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 75 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 75 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 1 606