Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKAR, 9 st, mässing, bla. Skultuna nr 33 och Gusum.
221339. LJUSSTAKAR, 9 st, mässing, bla. Skultuna nr 33 och Gusum.
Höjd ca 5 - 13 cm.
Slitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 5 - 13 cm.
Slitage, repor.
Auktionshuset Kolonn
657