Helsingborgs Auktionskammare
Silver & Metall
Silver
BÄGARE, silver, Johan Ferdinand Grönqvist, Östhammar 1830.
221313. BÄGARE, silver, Johan Ferdinand Grönqvist, Östhammar 1830.
Höjd 8 cm.
Bucklor samt småskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 8 cm.
Bucklor samt småskador.
Helsingborgs Auktionskammare
937