PIPOR, 13 st, 1900-tal.

PIPOR, 13 st, 1900-tal.
221278. PIPOR, 13 st, 1900-tal.

Majspipor 2 st, Savinelli, Stanwell, Sandéns, Peterson mm. Extra munstycke medföljer. Längd 9-15 cm.

Slitage. Kolrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Kolrester.

Antal besök: 1 505