APOTEKSKÄRL, glaserad fajans, sk Albarello, Italien, 1700/1800-tal.

221222. APOTEKSKÄRL, glaserad fajans, sk Albarello, Italien, 1700/1800-tal.

Höjd 25 cm.

Naggar, sprickor samt avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Naggar, sprickor samt avslag.

Antal besök: 2 536