JARDINJÄR, Luis XVI stil, WMF.

221213. JARDINJÄR, Luis XVI stil, WMF.

Genombruten höjd 15x40x18 cm.

Bruksslitage, nagg i insats.

Gör en kostnadsfri värdering!

Genombruten höjd 15x40x18 cm.

Bruksslitage, nagg i insats.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 605