KRISTALLKRONA, 1800-tal.

KRISTALLKRONA, 1800-tal.
221181. KRISTALLKRONA, 1800-tal.

8 ljushållare (1 saknas) Höjd 74 cm, Diameter 70 cm.

En ljushållare saknas, prismor saknas, kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 923