SKOLPLANSCHER, 5 st. P A Norstedt och söner, Stockholm.

221166. SKOLPLANSCHER, 5 st. P A Norstedt och söner, Stockholm.

Jesus döpes af Johannes, Kokospalm, Kaffe, Gravsättning och Vikingaflotta.

Bruksslitage samt skador längs med kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 085