FICKUR, Ancre, Spiral Breguet, 15 rubis, Silver.

221132. FICKUR, Ancre, Spiral Breguet, 15 rubis, Silver.

Med nyckel för uppdragning.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med nyckel för uppdragning.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 11 797