CAROLINA GYNNING. Olja på duk.

2210675. CAROLINA GYNNING. Olja på duk.

Figurkomposition. A tergo signerad och daterad 2006. 200x140 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 4 446