FICKUR, guld 18k, 1900-talets första hälft.

221034. FICKUR, guld 18k, 1900-talets första hälft.

Diameter ca. 3,5 cm.

Bruksslitage. Inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 3,5 cm.

Bruksslitage. Inskription.

Antal besök: 455