SKÅL, kristall, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors.

220961. SKÅL, kristall, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors.

Signerad Orrefors GC, 3834-33. Höjd 11, längd 24 cm.

Förekomst av enstaka bottenrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 002