Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Grafik
SALVADOR DALI. Efter. Notre Dame. Färglitografi, stämplad Levine & Levine och numrerad 476/1700.
220957. SALVADOR DALI. Efter. Notre Dame. Färglitografi, stämplad Levine & Levine och numrerad 476/1700.
Bildstorlek 41 x 27 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bildstorlek 41 x 27 cm.
Oramad.
1 066