SPEGEL med TRYMÅBORD, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

220832. SPEGEL med TRYMÅBORD, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

Fanerad med valnöt.
Bordets mått: Längd 88, bredd 34, höjd 46 cm.
Spegel. Höjd 183, längd 96 cm.

Slitage, ställvisa skador, några listdelar lösa (medföljer. skador).

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerad med valnöt.

Antal besök: 1 302