220831. PLÅTBURKAR 7 st, 1900-talets första hälft, Mazetti, CAP, Göta, LK.
Plåtemballage, litograferad plåt. Göta delikata karameller, Mazetti 3 st, CAP, Ringstorp Cacao, Helsingborg. Höjd 13,5-25,5 cm. Soldat LK, Lidköpings Konfektyr. höjd 21 cm.
Slitage, förekomst av bucklor och repor.