ÖRHÄNGEN, 1 par i 14K gulguld med grön jade.

220784. ÖRHÄNGEN, 1 par i 14K gulguld med grön jade.

Snurrebussar stämplade 585
Vikt 4,1 gram.

Bruksskick, guld med repor
En sten med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snurrebussar stämplade 585
Vikt 4,1 gram.

Bruksskick, guld med repor
En sten med spricka.

Antal besök: 1 000