MATSALSGRUPP, 10 delar, engelsk stil, 1900-tal.

22076. MATSALSGRUPP, 10 delar, engelsk stil, 1900-tal.

9 stolar, klädda.
Bord, total längd inkl 3 iläggsskivor 279 cm, bredd 115, höjd 74 cm.

Delvis slitage på stolar. Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 stolar, klädda.

Antal besök: 1 289