POTTSKÅP. 1900-talets början.

POTTSKÅP. 1900-talets början.
22073. POTTSKÅP. 1900-talets början.

Furu, avlutad. Höjd 70, bredd 60 längd 47 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 224