MATBORD, höj och sänkbart, 1950-tal " EM Bordet ", Emmaboda Möbelfabrik.

220712. MATBORD, höj och sänkbart, 1950-tal " EM Bordet ", Emmaboda Möbelfabrik.

85 x 85, tot längd 150 cm
Soffbords höjd 57 cm
Matbords höjd 74 cm.

Bruksslitage, mindre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

85 x 85, tot längd 150 cm
Soffbords höjd 57 cm
Matbords höjd 74 cm.

Bruksslitage, mindre fläck.

Antal besök: 3 746