MODELLBÅT. Trä/plåt. Segelbåt. 1900-talets mitt.

220646. MODELLBÅT. Trä/plåt. Segelbåt. 1900-talets mitt.

Dekor i rött/vitt. Trädäck. "Star Robert"
Höjd 76 cm.
Längd 52 cm.

Kraftigt slitage.
Segel missfärgade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm.
Längd 52 cm.

Kraftigt slitage.
Segel missfärgade.

Antal besök: 1 039