BORDSFOTOGENLAMPA i mässing. 1900-talets första hälft.

220637. BORDSFOTOGENLAMPA i mässing. 1900-talets första hälft.

Lampa med godronnerad fot och rund skärm i opakt glas bemålad med annemoner, vallmo, lija, ros
Höjd 49,5 cm.

Bruksslitage
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49,5 cm.

Bruksslitage
Ej funktionstestad.

Antal besök: 894