DOCKSERVISDELAR, porslin, bla "Gullebarn" Gustavsberg.

220618. DOCKSERVISDELAR, porslin, bla "Gullebarn" Gustavsberg.

Gullebarn, Gertrud Wysse för Gustavsberg, 6 delar + 2 extra fat.
Servis med dekor av barn och djur 4 delar + 4 fat.

Slitage, krackelyrer, spricka, 1 kaffekanna saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 616