STOL, "Thatsit", Peter Opsvik, Stokke, 1900-talets fjärde kvartal.

220576. STOL, "Thatsit", Peter Opsvik, Stokke, 1900-talets fjärde kvartal.

Stomme i bok, blå klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i bok, blå klädsel.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 847