Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Teknika & Nautika
MODELLBÅT, Mälar 22, 2000-tal.
220572. MODELLBÅT, Mälar 22, 2000-tal.
trä, längd ca 50 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
trä, längd ca 50 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 241