OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur i brons. Liggande kvinna. Efter Pohl. 1900-tal.

220548. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur i brons. Liggande kvinna. Efter Pohl. 1900-tal.

Totalhöjd 13,5 cm
Signerad Phol och märkt J.B. Deposee, Bronze Garanti Paris
Adolf Josef Pohl 1872-1930.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 13,5 cm
Adolf Josef Pohl 1872-1930.

Bruksskick.

Antal besök: 5 798