KARAFFSKYLTAR, 17 st, nysilver, 1900-tal.

220441. KARAFFSKYLTAR, 17 st, nysilver, 1900-tal.

Skyltar med skrift som portvin, sherry, cognac, pomerans, madeira, kummin.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 392