ELSE JENSEN. LITOGRAFi, signerad.

2204145. ELSE JENSEN. LITOGRAFi, signerad.

36x53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

36x53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 900