SÄNGLAMPOR, ett par, "Nordlux", 1900-talets andra hälft.

220375. SÄNGLAMPOR, ett par, "Nordlux", 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkta. Längd 32 cm.

Slitage, raster med smärre skador. Smärre stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkta. Längd 32 cm.

Antal besök: 557