LJUSKRONA, 1900-tal.

LJUSKRONA, 1900-tal.
22037. LJUSKRONA, 1900-tal.

Sex ljusarmar. Diameter ca 55, höjd 55 cm.

Slitage. Något böjda armar.

Gör en kostnadsfri värdering!
22037. LJUSKRONA, 1900-tal.

Slitage. Något böjda armar.

Antal besök: 1 338