BYRÅAR, 2 st, Tingströms, samt SPEGEL, 1970-TAL.

22035. BYRÅAR, 2 st, Tingströms, samt SPEGEL, 1970-TAL.

Byrå längd 100, bredd 45, höjd 44 cm
Byrå längd 64, bredd 45, höjd 44 cm.
Spegel, höjd 105, bredd 85 cm.

Slitage, skador. Byråerna har troligen haft överdelar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 654