SKÅL, silver, Rokokostil, Tyskland, 1900-talets första hälft, ca 200 gram.

220338. SKÅL, silver, Rokokostil, Tyskland, 1900-talets första hälft, ca 200 gram.

Genombruten dekor av blomsterrankor, keruber och kartuscher. Svenska importstämplar. Längd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 405