KLOCKOR, 3 malm, 1900-tal.

KLOCKOR, 3 malm, 1900-tal.
220297. KLOCKOR, 3 malm, 1900-tal.

En märkt Lasse gjutare Mora. Höjd ca. 16-23 cm.

Slitage, slagmärken. En med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 721