STRINGHYLLA, teak, 2 gavlar med 3 hyllor.

220294. STRINGHYLLA, teak, 2 gavlar med 3 hyllor.

Hyllplanens längd 58 cm.

Bruksslitage samt fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hyllplanens längd 58 cm.

Bruksslitage samt fanerskada.

Antal besök: 2 189