ANDERS ZORN. EFTER. "Svanen", etsning, signerad och daterad i plåten 1915.

220272. ANDERS ZORN. EFTER. "Svanen", etsning, signerad och daterad i plåten 1915.

Ca. 21x17 cm.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 21x17 cm.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 4 504