EMMA FÅTÖLJER 2 st, 1800-talets slut.

220243. EMMA FÅTÖLJER 2 st, 1800-talets slut.

Stoppad rygg och sits, grön klädsel, benavslut i mässing med porslinshjul. Rygghöjd 87 cm. Soffa i annat utrop med samma klädsel.
#220242.

Smärre slitage med lätta slagmärken. Ett bakben något snedställt.

Gör en kostnadsfri värdering!

#220242.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 255