Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Löstagbar och reglerbar axelrem. Fodrad med brun canvas. Karbinhakar märkta LOUIS VUITTON. Stämplad inuti LOUIS VUITTON PARIS made in France. 28 x 8 x 22 cm. Dustbag medföljer.
Bruksslitage.
Bruksslitage.