AXELREMSVÄSKA "BEL AIR", Louis Vuitton, Frankrike.

220126. AXELREMSVÄSKA "BEL AIR", Louis Vuitton, Frankrike.

Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Löstagbar och reglerbar axelrem. Fodrad med brun canvas. Karbinhakar märkta LOUIS VUITTON. Stämplad inuti LOUIS VUITTON PARIS made in France. 28 x 8 x 22 cm. Dustbag medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 005